Produkcja tektury i papieru – Kontakt z TOP S.A.

TOP S.A. jest renomowanym producentem papierów i tektur o najwyższej jakości. Produkujemy różnego typu tektury oraz papier makulaturowy. Specjalizujemy się w produkcji bobin papierowych i tekturowych. Oferujemy papiery typu testliner i fluting, które używane są do produkcji tektury falistej. Nasze zakłady mieszczą się na Śląsku, w Tychach i w Katowicach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi działami. Można również skorzystać z formularza kontaktowego. Zapraszamy do kontaktu.

Our headquarters


Tektura Opakowania Papier SA
ul. Katowicka 182, 43-100 Tychy, Polska
Telefon: +48 32 325 73 00
Fax: +48 32 219 80 65
E-mail: sekretariat@topsa.pl
Wydział Produkcji Tektur Litych
ul. Chęcińskiego 10, 40-750 Katowice, Polska
Telefon: +48 32 325 73 76
Fax: +48 32 219 80 65
E-mail: sekretariat@topsa.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Agnieszka Sobótka
Telefon: +48 519 102 015
Telefon: +48 32 325 73 27
E-mail: asobotka@topsa.pl

 

Papiernia


Bartosz Tużyna
Telefon: +48 666 376 984
E-mail: btuzyna@topsa.pl
Polska Wschodnia, Słowacja, Czechy
Karolina Landau
Telefon: +48 606 300 809
Telefon: +48 32 325 73 24
E-mail: klandau@topsa.pl
Polska Zachodnia

 

Wydział Tektur Litych i Sklejanych

Małgorzata Piechowicz
Telefon: +48 666 379 415
Telefon: +48 32 325 73 23
E-mail: mpiechowicz@topsa.pl
Elżbieta Jabłońska
Telefon: +48 608 619 627
Telefon: +48 32 325 73 30
E-mail: ejablonska@topsa.pl


Agata Szojda
Telefon: +48 509 209 935
Telefon: +48 32 209 43 76
E-mail: aszojda@topsa.pl



transport

Beata Ficek
Telefon: +48 501 313 356
Telefon: +48 32 325 73 62
E-mail: bficek@topsa.pl



zakupy makulatury

Barbara Wytrykus
Telefon: +48 666 379 535
Telefon: +48 32 325 73 04
E-mail: bwytrykus@topsa.pl



ochrona środowiska

Kamila Nowak
Telefon: +48 692 464 049
Telefon: +48 32 325 73 92
E-mail: aolszowska@topsa.pl

Anna Olszowska
Telefon: +48 666 380 836
Telefon: +48 32 325 73 92
E-mail: aolszowska@topsa.pl

Contact us